Keratino procedūra

KERANCE tai nauja plaukų prisotinimo procedūra su keratinu iš YUNSEY Professional, sukurta atnaujinti Jūsų plaukus tik 5 žingsniais.
 
 Sudėtyje yra dielis kiekis keratino, kuris maitina ir apsaugo plaukus. Ši procedūra padės Jums ištiesinti garbanotus, pasišiaušusius plaukus ir suteiks įspūdingą blizgesį bei minkštumo Jūsų plaukams.
Jūsų plaukai taps lankstesni ir lengviau valdomi, bet niekada nepraras formos.
 
Atnaujinti plaukus prireiks tik penkių žingsnių, trijų – salone, dviejų – namuose. Ši procedūra paruošia plauko žvynelius maitinimo ingredientus ir keratiną prasiskverbti giliau, tuo pačiu saugo plauko žvynelius nuo pažeidimų.
 
NĖRA FORMALDEHIDO
Visi KERANCE produktai sukurti be formaldehido, tokiu būdu užtikrinant plaukams apsaugą. Produktai atitinka europinius reikalavimus (direktyva 76/768/EEC kosmetikos produktai).
 
PROCEDŪROS NAUDA
KERANCE procedūra padeda plaukams atgauti natūralų keratiną, kuris prarandamas nuo agresyvių veiksnių (plaukų dažymas, cheminis sušukavimas, plaukų tiesinimas, plaukų balinimas ir t.t.) arba aplinkos poveikio saulės,chlorido, vėjo ar sūraus vandens. Taip plaukai praranda blizgesį, sveikatą ir formą.
–       Apsaugo plaukus nuo garbanojimosi/pasišiaušimo
–       Giliai drėkina ir maitina plaukus
–       Suteikia plaukams bizgesį ir švelnumą
–       Plaukai lenviau tvarkomi, tuo pat metu plaukai tampa lankstesni
Kitaip nei kiti prekės ženklai, KERANCE produktai suteikia visapusišką keratino naudą, bet nepakeičia plauko struktūros.
 
PROCEDŪROS APRAŠYMAS
1.Valomasis aktyvatorius: reikalingas, kad pašalinti nuo plaukų visus likučius ir parengti plaukų žvynelius priimti keratiną, aktyvius ingredientus ir kondicionuojamus veiksmus.
2.Kaukė su baltymais: dėka valomojo aktyvatoriaus, ši baltymų kaukė geriau prasiskverbia į plauką taip užtikrindama maksimalų kiekį keratino, baltymų ir natūralių drėkinamųjų komponentų kurie tiesina plaukus. Suteikia plaukams blizgesio, lankstumo ir minkštumo.
3.Užtvirtinimo purškalas: sudėtyje yra baltymų, keratino, drėkinamųjų ingredientų ir apsaugos nuo karščio ingredientų. Purškalas apsaugo plauko žvynelius nuo agresyvių veiksnių.
4.Apsauginis šampūnas: šis švelnus šampūnas reikalingas naudoti po procedūros salone. Jo sudėtyje nėra sulfatų ar druskų kurie gali pažeisti plaukus ar galvos odą.
5.Apsauginė kaukė: apsaugo plauko natūralų plauko keratiną, maitina ir drėkina. Suteikia plaukams švelnumo ir blizgesio.
 
PROCEDŪROS EIGA
Prieš atliekant procedūrą būtina atlikti plauko aktyvumo diagnozę.
1 žingsnis. Įtrinkite Kerance valomajį aktyvatorių(Purifying activator) visus plaukus, trinkite kol susidarys minkšta puta. Nuskalaukite. Vėl uždėkite priemonės ir trinkite priemonę nuo 5-20 minučių. Kai plaukų žvyneliai atsidarys, nuplaukite priemonę.
2 žingsnis. Užtepkite kaukę su baltimais ir gerai įtrinkite prie šaknų ir galiukus. Palikite veikti nuo 5 iki 15 minučių,kuo labiau pažeisti yra plaukai tuo ilgiau reikia palikti priemonę.  Nuskalaukite plaukus ir pašalinkite vandens perteklių rankšluosčių.
3 žingsnis. Išpurškite drėgnus plaukus su užtvirtinimo purškalų(Sealing Spray) juos skirstydami į sruogeles ir 100% išdžiovinkite.
Naudokite tiesinimo žnyples skirstydami plaukus sruogelėmis arba iššukuokite.
Kol džiovinate plaukus tiesinimo žnyplėmis ar šukomis, papurškite priemonės ant sruogelių jei manote, kad reikia.
4 žingsnis. Po 72 valandų naudokite šampūną Shampoo Protector, kadangi jo sudėtyje nėra sulfatų ir druskos, plaukas lieka prisotintas naturalių keratinų.
5 žingsnis. Po kiekvieno plaukų plovimo visada naudokite kaukę (Mask Protector). Palikite kaukę veikti 5-10 min. , kad šio gydymo metų plaukai pasisavintu visas maistingąsias medžiagas ir išliktu nepriekaistingos būklės.
 
 PROCEDŪROS EIGĄ GALITE PASIŽIŪRĖTI ČIA:

 

REZULTATAS:
Plaukai tampa sveikesni, nesišiausia, sudrėkinti ir lengviau valdomi. KERANCE palengvina kasdieninį sušukavimą nuo 4 iki 6 savaičių.*
* priklausomai nuo plaukų tipo ir priežiūros sekant  4 ir 5 žingsnius.
DUK
–       Ar KERANCE tinka visiems plaukų tipams?
Taip, nuo tiesių iki garbanotų plaukų. Todėl, kad šios procedūros tikslas padaryti plaukus sveikesnius, pamaitintus ir lengviau valdomus neprarandant formos.
–       Kodėl taip svarbu naudoti valomąjį aktyvatorių?
Šis produktas paruošia plauko žvynelius priimti visus būtinus ingredientus, keratiną ir t.t. Jei mes jo nenaudosime keratinas sunkiai prasiskverbs į plauką.
–       Kodėl sudėtyje nėra formaldehido?
Todėl, kad formaldehido garai reaguodami su karščiu yra labai pavojingi įkvėpus, taip gali apsinuodyti meistras.
–       Kokia yra ideali temperatūra tiesinimo žnyplėms?
Nuo 1800C iki 2300C, priklausomai nuo plaukų būklės ir tipo.
–       Ar būtina gerai išdžiovinti plaukus prieš tiesinant žnyplėmis?
Taip, plaukus reikia išdžiovinti 100%.
–       Kodėl užtvirtinimo purškalo nėra kreminės konsistencijos?
Kreminės konsistencijos produktus yra sunkiau užtepti ir paskirstyti. Tuo tarpu purškalai – priešingai, juos lengva paskirstyti per visą plauko ilgį.
–       Ar būtina mūvėti pirštines atliekant šią procedūrą?
Ne, nes tai nėra cheminė procedūra. Dar daugiau, sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai ir baltymai pagerina meistrų rankų odos būklę.
–       Kodėl po procedūros reikia laukti 72 valandas prieš plaunant plaukus šampūnu?
Tam, kad neprarasti maistinių medžiagų, kurių plaukai gavo procedūros metu.
–       Kodėl būtina namie naudoti apsauginį šampūną?
Šampūno sudėtyje nėra sulfatų, druskų, kurie yra stiprūs dirgikliai ir gali pažeisti plaukus. Šampūnas apsaugo plauką nuo agresyvių aplinkos veiksnių, nes sudėtyje yra keratino ir maitinamųjų ingredientų.
–       Ar mano plaukai bus visiškai tiesūs?
Ne, KERANCE netiesina plaukų, nes sudėtyje nėra chemikalų, kurie pakeistų plaukų struktūrą. Šia procedūra mes pasiekiame,
kad plaukai nebūtų pasišiaušę, lengviau valdomi, lankstesni. Tam, kad palengvinti iššukavimą.
–       Ar galima dažyti ar balinti plaukus prieš ar po KERANCE procedūros?
Taip, dažyti ar balinti plaukus galima prieš naudojant KERANCE, bet tuomet valomasis aktyvatorius dedamas tik kartą ir nepaliekamas ant plauko. Jei plaukus reikia dažyti po procedūros, tuomet darykite tai praėjus 10 dienų po procedūros.
–       Kiek dažnai galima kartoti procedūrą?
KERANCE procedūrą galima naudoti tiek kartų kiek norite.
 
TECHNINIAI PATARIMAI
–       jei naudojate tiesinimo žnyples, mes rekomenduojame žnyples iš titano, kitu atveju geras rezultatas negarantuojamas.
–       temperatūra tiesinimo žnyplių turi būti nuo 1800C iki 2300C priklausomai nuo plaukų būklės.
–       jei plaukai buvo sušukuoti cheminiu būdu, rezultatus galite pamatyti ne iš pirmo karto.
–       būtina namuose atlikti 4-5 žingsnius, kad rezultatas išliktų ilgiau.