Apie mus

 COSMOPROF BALTIC – tai veržli, nebijanti iššūkių, subūrusi savo srities profesionalus komanda, turinti ilgametę patirtį grožio srityje. Savo klientams mes siūlome tik pačius profesionaliausius ir tarptautiniu mastu įvertintus produktus. Novatoriškas ir profesionalus požiūris mums leidžia pelnyti net reikliausių grožio specialistų pasitikėjimą

Cosmoprof kultūra
… Šiandien kiekvieno asmens indėlio kokybė yra Cosmoprof Baltic sėkmės pamatas. Mūsų griežtos tradicijos, aukštos kokybės produktai, aistra ir atidi priežiūra kiekvienam klientui užtikrina mūsų prestižą ir kompetenciją.

Cosmoprof Baltic excellence – tobula pusiausvyra tarp aukštos kokybės produktų ir nepriekaištingo aptarnavimo.

Cosmoprof komanda – pasitikėjimas, aistra, kūrybingumas, verslumas. Mūsų tikslas – sustiprinti Cosmoprof Baltic prekinio ženklo unikalumą. Veikdami sąžiningai, esame atviri ir novatoriški, reiškiame savo talentą suteikiant didelį indėlį į kultūrą ir įmonės ateitį.

Pranašumas: Mes tikime, kad svarbu pasiekti meistriškumą dirbant su profesionaliais produktais, teikiant aukštos kokybės paslaugas vidaus ir išorės klientams. Mes tikime, kad mūsų atstovaujamų prekių ženklų galia yra ateities sėkmės pagrindas. Visa mūsų veikla turėtų atspindėti ir ugdyti atitinkamą stilių.