6d47542ac27b0119e18d4f0a10ae9e39

„Cosmoprof Baltic“ komanda kviečia patikėti stebuklu

2015/11/30

Kalėdiniai stebuklai egzistuoja, o kalėdiniai norai, ypač – vaikų, pildosi! Tuo įsitikinusi „Cosmoprof Baltic“ komanda, kuri šiemet Kalėdoms mėgins suteikti prasmę per rūpestį kitais, per dalijimąsi.

Surinkę nebenaudojamų, nebedėvimų, tačiau vis dar kokybiškų ir savo funkciją atliekančių, džiuginančių daiktų, drabužių, žaislų, knygų, „Cosmoprof Baltic“ komanda juos įteiks šeimoms, kurioms reikalinga aplinkinių pagalba, parama, dėmesys.

Kiekviena dovana bus surinkta asmeniškai – pagal būtent konkrečioje šeimoje augančių vaikų amžių ir lytį, galbūt net poreikius, pomėgius. Daiktai bus gražiai supakuoti, su pridėtais atvirukais ir asmeniškais palinkėjimais juose. „Daiktų mes turime, tačiau labai prašome informacijos apie žmones, kurie apsidžiaugtų gavę tokią dovaną ir kuri jų gyvenimą padarytų geresnį“, – sakė Nataša Balkūnienė, „Cosmoprof Baltic“ direktorė.

Ji pati prisiminė vieną gražiausių savo vaikystės istorijų, kuomet kasmet prieš didžiąsias metų šventes sulaukdavo siuntinio nuo Ukrainoje gyvenusių senelių. „Mums su seserimi, dar visai mažoms mergaitėms, tas siuntinys iš užsienio būdavo labai svarbus. Mes jo taip laukdavome, nors ir žinodavome, kad dėžė nuo apačios iki pat viršaus pilna graikiškų riešutų, – pasakojo N. Balkūnienė. – Kaskart nekantriai laukdavome, kada dėžė bus atidaryta, nes mums tas momentas prilygdavo kažkokiam dabar net sunkiai paaiškinamam stebuklui. Tas nuostabus vaikystėje patirtas jausmas gyvas iki šių dienų, tad pasitarę su komanda, nusprendėme šiuo šventiniu periodu prisidėti prie Kalėdų stebuklų kūrimo. Ypač – vaikams, kad jie, kaip kad ir mes su sese laukdavome tos dėžės riešutų, taip pat patirtų tą tikėjimo stebuklu, jo laukimo jausmą“.

Siunta-staigmena bus siekiama išsklaidyti nuostatą, neva esame abejingi vieni kitiems, neva neverta tikėtis pagalbos iš šalies. Dovanas pristatys kurjerių tarnyba. „Labiausiai laukiame informacijos apie šeimas, kurioms reikia pagalbos, taip pat šiek tiek papildomos informacijos apie jose augančius vaikus – tam, kad dovanos turinys atitiktų jos gavėjų poreikius“, – sakė N. Balkūnienė.

 

Informaciją siųskite e. paštu: info@cosmoprof.lt

Padovanokime vieni kitiems tikėjimo stebuklais jausmą ir žinojimą, kad svajonės pildosi.

 

Jūsų komentarai