FullSizeRender

Gražiausių žvakių pristatymas

2016/02/23

Gražiausioms metų šventėms artėjant – žvakių renesansas

Per Kalėdas, Naujuosius svarbiausiu šventės atributu tampa šviesa. Ir jei gatvės pasipuošia degančių girliandų vėriniais, tai saviems namams, kavinėms, restoranams, pobūvių salėms jaukumo ir šventiškumo suteikia žvakės, židinio ugnis.

Kaip panaudoti šį niekuomet iš mados neišeinantį, tačiau tamsiuoju ir sykiu šventiniu metų laiku aktualumo įgaunantį namų dekoro elementą, neseniai viename vakarėlyje pademonstravo stiliaus žinovas Mantas Petruškevičius, garsėjantis ir švenčių, šventinių stalų dekoravimu.

„Labai mėgstu žvakes ir gėles. Juk reta šventė, o ypač – jos centru tampantis šventinis stalas, apsieina be gėlių ir žvakių“, – sakė M. Petruškevičius.

Dviejų vienodų žvakių nėra

Šiemet garsaus stiliaus žinovo atradimas – Lietuvoje gaminamos unikalios žvakės, kurioms lygių nėra visoje Europoje. Nepaisant įspūdingo dydžio (stambiausios siekia net 70 cm aukštį), šios žvakės yra žmogaus rankų darbas nuo pat proceso pradžios iki pabaigos.

„Dėl natūralaus vaško savybių bei technologinio proceso kiekvienai žvakei būdingas visiškai unikalus piešinys, susiformavęs žvakių liejimo metu. Dėl šios priežasties dviejų vienodų žvakių nėra ir niekuomet nebus. Jos visos – absoliučiai unikalios, nepakartojamos“, – sakė Nataša Balkūnienė, UAB „Flamera“ žvakes pristatančios įmonės „Cosmoprof Baltic“ vadovė.

Natūralių aromatų prabanga

 Palyginus su kitomis rinkoje esančiomis žvakėmis, šios išsiskiria dydžiu, taip pat elegantiška apimties ir formos, spalvos bei vaško tekstūros derme. Ypač įspūdingai atrodo žvakių kompozicijos, kuomet suderinamos bent kelios skirtingų aukščių žvakės.

„Esu girdėjusi palyginimų, kad mūsų žvakės atrodo kaip baldai – tokios jos masyvios, pastebimos. Jos krinta į akis bei formuoja stilingą, prašmatniai elegantišką interjerą“, – sakė N. Balkūnienė.

Žvakės gaminamos tik iš natūralių medžiagų: palmių, sojų ir bičių vaško. Natūralūs ir jų dagčiai. Ypatingo jaukumo namams suteikia medaus spalvos žvakės, gaminamos iš vaško. Jose yra bičių pikio, kuris pasižymi stipriomis organizmą stiprinančiomis, aplinką dezinfekuojančiomis savybėmis. „Žvakės džiugina ne tik akį, bet ir yra didžiulė prabanga išlavintai uoslei – natūralaus bičių vaško, pikio aromatas yra ypač malonus, – sakė N. Balkūnienė. – Žvakės be jokių dirbtinių kvapų ar kitokių priemaišų, o juk visais laikais tikroji prabanga buvo tai, kas tikra, kas natūralu, gryna“.

Apvalias ir kvadratines žvakes M. Petruškevičius komponavo su stambių gėlių puokštėmis – žvakių, gėlių bei elegantiškų indų kompozicijomis buvo išpuošti viešbučio „Narutis“ stalai, staleliai, komodų paviršiai bei palangės. Impozantiškų žvakių kompozicijos suteikė erdvėms elegantiškos, brangios ir sykiu itin jaukios prabangos.

 

Ir namams, ir dovana

Žvakių pakanka ilgam – didžiausios sveria 8 kilogramus ir dega apie vienerius metus, todėl yra gana ilgai džiuginsianti investicija į interjerą ir kartu jo jaukumą. Galima rinktis ir žibintus – tai rankomis giliau išskobtos žvakės, o dėl žemiau į jų vidų nuleistos ugnies šviesa pasiskirsto per visą gaminio ilgį. Puikiai papildo bei pratęsia ir židinius turinčių namų interjerus. Suteikia elegantiškos prabangos svetainėms, miegamiesiems ir vonių kambariams.

„Jaukumui, romantikai nuo seno naudota žvakių šviesa itin aktuali tampa dabar, gražiausių metų švenčių belaukiant. Tad būtent dabar žvakės ne tik papuoš namus, bet ir bus puiki, jaukumą nešanti, dovana, kuri suteiks prabangos akcentą kiekvienam interjerui“, – sakė N. Balkūnienė.

 

Daugiau informacijos – www.shopcosmoprof.com.

 

 

Jūsų komentarai